Obrazem: GFI Software ocenilo nejlepší partnery GFI a Kerio za rok 2017

Poprvé od akvizice společnosti Kerio se její partneři sešli společně s partnery GFI na tradičním setkání spojeném s vyhlášením cen. Mezi českými a slovenskými partnery GFI zvítězila společnost Amenit, ocenění pro nejlepšího partnera Keria získala firma Comes.

Obrazem: GFI Software ocenilo nejlepší partnery GFI a Kerio za rok 2017Setkání GFI + Kerio Setkání GFI + Kerio

Společnost GFI Software na svém nedávném výročním setkání v Mikulově ocenila nejlepší české a slovenské partnery za rok 2017. Poprvé od akvizice společnosti Kerio se na vyhlášení nejlepších partnerů sešli společně prodejci řešení GFI Software a Kerio.

Ocenění byla vyhlášena ve třech kategoriích. Kromě hlavní ceny Partner roku udělilo GFI Software také ocenění Best Friend roku za příkladný přístup k zákazníkům a Nováček roku. Hlavní ceny získaly společnosti Amenit a Comes, zbytek výsledků najdete níže.

Chtěl bych poděkovat všem našim partnerům za další úspěšný rok 2017, který byl mimořádný realizovanou akvizicí a následnou integrací produktové řady Kerio,“ uvedl Zdeněk Bínek, zodpovědný za prodej řešení GFI Software a Kerio v ČR a SR.

  • GFI Partner roku 2017: Amenit
  • GFI Best Friend roku 2017: Daquas
  • GFI Nováček roku 2017: Akerman Electronic Praha
  • Kerio Partner roku 2017: Comes
  • Kerio Best Friend roku 2017: JKC
  • Kerio Nováčkem roku 2017: Jaroslava Mundlová, PS-Net

GFI zároveň využilo příležitosti k uspořádání tradiční ankety mezi partnery, která se ptala na aktuální situaci v oblasti IT bezpečnosti v segmentu SMB. Ta například ukázala, že hlavní výzvou českých firem v roce 2018 jsou těsné IT rozpočty a neopatrní uživatelé;

Partneři dále uvedli, že největší poptávku aktuálně registrují po řešeních ochrany elektronické pošty (61 % prodejců) a firewallu (53 %). Největší výhody v dodávkách případných cloudových služeb pak vidí ve správě více služeb z jednoho místa.

Zdroj: GFI Software
Galerie

Úvodní foto: GFI Software

Komentáře