Obrazem: GAPP System navedlo zákazníky na cestu k ideálnímu IT

Společnost GAPP System na výroční konferenci s názvem Cesta k ideálnímu IT představila dávné i nedávné úspěchy a oslavila 25 let na trhu.

Obrazem: GAPP System navedlo zákazníky na cestu k ideálnímu IT
Společnost GAPP System uspořádala na začátku dubna výroční konferenci pro své zákazníky. Ta letošní nesla podtitul Cesta k ideálnímu IT a kromě prezentací zástupců a partnerů společnosti nabídla i tradiční ochutnávku vín a sýrů.

Úvodního slova se chopil ředitel společnosti GAPP System Jiří Palkovský, který ve své prezentaci shrnul začátky a zásadní kroky, kterými si společnost prošla. Shrnul rovněž obchodní rok 2018, který byl s obratem 300 milionů Kč nejúspěšnějším v historii společnosti.

Další vstupy patřily obchodnímu řediteli Marianu Kulhavému a technickému řediteli Petru Dvořákovi, kteří se zaměřili na aktuální činnost společnosti GAPP System a její vize do budoucna. Představili rovněž moderní vývoj aplikací.

Následovala prezentace konzultanta Jana Cipry na téma hyperkonvergovaná infrastruktura a softwarově definované úložiště a případová studie Lukáše Klášterského ze společnosti Erste Group zabývající se výzvami na cestě k hybridnímu IT.

Před závěrem programu zástupci GAPP Systemu symbolicky oslavili 25. výročí společnosti. Pak došlo na slosování o ceny, které věnovali partneři konference – VMware, Dell EMC, DNS, Techdata a Check Point.

Zdroj: GAPP System

Galerie

Úvodní foto: GAPP System

Komentáře