Obrazem: EMC a Avnet ocenily nejlepší partnery roku 2015

Na galavečeři v pražské restauraci Bastion byli oceněni partneři na zlaté a stříbrné úrovni a tři nejlepší partneři v oblastech zálohování a úložišť. Kromě toho EMC udělilo dvě zvláštní ocenění.

Obrazem: EMC a Avnet ocenily nejlepší partnery roku 2015
Společnosti EMC a Avnet pozvaly své partnery do pražské restaurace Bastion na galavečeři spojenou s předáváním cen. Generální ředitel české pobočky EMC Jiří Sven Svěrák spolu s dalšími zástupci společnosti předal ceny partnerům v kategoriích Gold a Silver.

Oceněni byli i tři nejlepší partneři v kategoriích zálohování a úložišť. V prvním případě šlo o společnosti Dataforce, Comparex a Dimension Data, ve druhém případě to byly firmy Servodata, Comparex a Atos.

Společnost Servodata si dále odnesla zvláštní ocenění za první prodané řešení EMC VMAX3 na českém trhu a společnost TSP Data byla oceněna jako nejlepší partner v oblasti softwaru.

Jsme rádi za stálou podporu a úsilí našich partnerů-prodejců na českém a slovenském trhu. Bez nich bychom nedosáhli tak dobrých výsledků. Velmi si ceníme jejich snahy nejen prodat naše úložiště a softwarová řešení, ale i šířit povědomí o značce EMC a kvalitě našich produktů,“ uvedl k oceněním Jiří Sven Svěrák.

Kompletní přehled oceněných partnerů EMC

Gold partner: Comparex

Silver partner: Atos IT Solutions and Services, Servodata, Dimension Data, Trask solutions, GAPP System, Kapsch BusinessCom, Síť a Data Force

Top 3 partneři v oblasti zálohování: Dataforce, Comparex, Dimension Data

Top 3 partneři v oblasti úložišť: Servodata, Comparex, Atox

Zvláštní ocenění: Servodata (za první prodaný VMAX3), TSP Data (nejlepší partner v oblasti softwaru)

Zdroj: EMC

Galerie

Úvodní foto: EMC

Komentáře