Obrazem: eD system uspořádal první setkání partnerů sjednocené sítě eD Profi

Více než dvě stovky zástupců partnerů distributora eD system zavítaly do Mikulova na první setkání po sjednocení sítí Klikman a Digipro pod jednotnou značku eD Profi. Mohli se seznámit s novinkami od 27 výrobců a večer je čekala pořádná porce smíchu.

Obrazem: eD system uspořádal první setkání partnerů sjednocené sítě eD Profi
Společnost eD system uspořádala první setkání sítě eD Profi, která sjednotila dřívější značky Klikman a Digipro. Konferenci, jež se konala 25. 4. 2018 v jihomoravském Mikulově, navštívilo 207 účastníků. Čekalo je 15 odborných přednášek a hodinová stand-up comedy show.

Úvodní přednášky v mikulovském hotelu Galant se ujal marketingový ředitel eD system Daniel Vondráček, který všem zúčastněným představil novou partnerskou síť prodejců IT a komunikační techniky, jež zastřešuje více než 260 prodejen v České republice a na Slovensku.

Vondráček partnerům představil pilotní kampaň na podporu značky ve vybraných regionech a nastínil také budoucí směřování sítě. Po úvodním slovu následovaly tři bloky přednášek a prezentace novinek v portfoliích výrobců Lynx, HP, Samsung, Meizu, NEC, Canon a mnoha dalších.

IT odborníky večer u mikrofonu vystřídali komici Miloš Knor, Adéla Elbel a Pavel Tomeš, kteří publikum rozesmáli hodinovou stand-up show,“ uvedla organizátorka akce Martina Brauner s tím, že atmosféru jižní Moravy si pak účastníci akce vychutnali ve sklípku během degustaci vín.

Zdroj: eD system

Galerie

Úvodní foto: eD system

Komentáře