Obrazem: eD system Czech završil sérii jarních workshopů

Letošních jarních eD workshopů na pobočkách distributora ve čtyřech městech se zúčastnilo na 200 partnerů a 7 zástupců značek. Kro se nestihl zúčastnit, nemusí zoufat – další série proběhne již na podzim tohoto roku.

Obrazem: eD system Czech završil sérii jarních workshopů
Po měsíčním maratonu skončila série workshopů distributora eD system Czech. Na tradičním setkání se v průběhu května a června v Praze, Brně, Ostravě a Pardubicích setkali zástupci distributora, partneři i dodavatelé.

Celou jízdu odstartovalo setkání v Pardubicích, které se uskutečnilo 11. 5. Každého workshopu se zúčastnilo zhruba 50 partnerů dané pobočky, kteří zhlédli odborné přednášky o novinkách na trhu. Prezentace měli zástupci značek Acronis, Brother, Epson, Fujitsu, Microsoft nebo Oki

Po formálnějším odpoledni následoval vždy neformálnější večer s rautem, tombolou a doprovodným programem. V Pardubicích si účastníci vyzkoušeli virtuální realitu HTC Vive, v Ostravě herní retro koutek.

V Praze si pak partneři užili letní grilování a na posledním setkání, které proběhlo počátkem června v Brně, čekala účastníky prohlídka Punkevních jeskyní a vyjížďka vláčkem.

Partneři, kteří nestihli letošní jarní turné, se tak mohou těšit na další sérii setkání, které se uskuteční již na podzim 2017.

Zdroj: eD system Czech

Galerie

Úvodní foto: eD' system Czech

Komentáře