Obrazem: eD system Czech uspořádal šňůru workshopů pro své partnery

Série jarních workshopů v českých a moravských městech přivítala přibližně 200 partnerů distributora eD system Czech. Účastníci se mohli seznámit s novinkami v portfoliích značek Cisco, Epson, Fujitsu, Konica Minolta, Lynx, Microsoft, Oki, Optoma, Toshiba nebo WD.

Obrazem: eD system Czech uspořádal šňůru workshopů pro své partnery
Broadline distributor, společnost eD system Czech,uspořádal jarní sérii pobočkových workshopů pro své partnery. Obchodní a produktoví manažeři vyjeli společně s vybranými zástupci značek za partnery, aby je proškolili a představili jim novinky z produktového portfolia.

Mezi představovanými novinkami byly například pokladní systémy Lynx, nová herní řada počítačů Lynx Grunex, diskové pole Fujitsu Eternus DX60S3 nebo nejmenší a nejlehčí bezdrátová inkoustová tiskárna Epson A4 WorkForce WF-100W.

Pobočkových workshopů se zúčastnilo na 200 partnerů, pro které byl kromě školení připraven také večerní doprovodný program. V Ostravě to bylo mobilní casino, v Praze a Brně posezení ve sklípku u vína a cimbálovky, v Pardubicích pak netradiční zábava v podobě vzletů upoutaným horkovzdušným balónem.

Na workshopech se prezentovaly značky Cisco, Epson, Fujitsu, Konica Minolta, Lynx, Microsoft, Oki, Optoma, Toshiba a WD.

Zdroj: eD system Czech
Galerie

Úvodní foto: eD' system Czech

Komentáře