Obrazem: eD system Czech uspořádal jarní setkání partnerů sítě Klikman

Na tradiční jarní setkání se do moravského Mikulova sjelo bezmála 200 partnerů sítě Klikman. Čekal je odborný program plný přednášek a prezentací, večer pak zbyla chvíle na zábavu, víno a cimbálovku.

Obrazem: eD system Czech uspořádal jarní setkání partnerů sítě Klikman
Vinařská oblast jižní Moravy, bezmála 200 účastníků, nejnovější produkty 31 značek doplněných 15 odbornými přednáškami a doprovodný program tvořený cimbálovkou, magií i hrami.

Takový byl letošní Klikman, který proběhl 4. 5. v Mikulově.

Setkání partnerů sítě Klikman patří mezi pravidelné akce distributora společnosti eD system Czech. Akci, která se koná dvakrát do roka, zahájil úvodním slovem obchodní ředitel Vladimír Prinke a poté následoval odborný program plný přednášek a výstav.

Účastníci, kteří již byli zahlceni informacemi, si mohli v průběhu dne odpočinout v jednom ze dvou herních koutků s virtuální realitou. Formální program byl následně zakončen bohatou tombolou a poté se partneři mohli těšit na večerní zábavu.

Neformální část setkání zahájil generální ředitel Hynek Tyl, který přivítal hosty v prostorách vinného sklepa. Cimbálovou muziku a degustaci vína doprovázeli čtyři karikaturisté, kteří až do noci kreslili vtipné portréty, a také tři mikromágové, kteří bavili hosty svými kouzly.

Již nyní společnost eD system Czech začíná plánovat další setkání partnerů sítě Klikman. Ta se bude konat jako obvykle na podzim letošního roku.

Zdroj: eD system Czech

Galerie

Úvodní foto: eD' system Czech

Komentáře