Obrazem: eD system Czech pozval partnery na sérii gurmánských večeří

Jako předkrm se podávaly Office 365.

Obrazem: eD system Czech pozval partnery na sérii gurmánských večeří
Distributor eD system Czech minulý měsíc uspořádal pro své partnery sérii gurmánských seminářů ve spolupráci se značkou Microsoft. Tématem byla sada kancelářského softwaru Office 365. Semináře proběhly ve třech největších českých městech: v Praze, Brně a Ostravě.

Koncept byl vždy podobný. Nejdříve čekala účastníky seminární část, kde se dozvěděli od zástupců značky Microsoft nejdůležitější informace k Office 365. Byly popsány hlavní výhody produktu a tipy a rady, jak Office 365 nabízet uživatelům.

Po teoretické části následovala workshopová část, kdy si účastníci mohli software sami vyzkoušet na zapůjčených zařízeních a osobně se tak seznámit s uživatelským prostředím. Na závěr oficiální části byl také prostor pro diskuzi a dotazy účastníků.

Poté již všechny účastníky čekala gurmánská večeře o několika chodech.

V Ostravě to byla španělská restaurace Pata Negra, kdy skladba menu byla v podobě tradičních španělských tapas. V Praze se ochutnávaly brazilské pochoutky známé jako churrasco-rodízio v restauraci Brasileiro Ambiente. V Brně pak hostům bylo servírováno menu, které bylo podáváno na Titanicu v 1. třídě v předvečer jeho potopení v dubnu roku 1912,“ uvedla v oznámení Martina Brauner, channel marketing managerka eD system Czech.

Zdroj: eD system Czech
Galerie

Úvodní foto: eD' system Czech

Komentáře