Obrazem: eD Parník 2018 vyplul s Elvisem a 150 partnery

Bezmála 150 VIP partnerů společnost eD system se potkalo 14. 6. na palubě lodi Cecílie a vydalo se na tradiční plavbu po Vltavě. Tombola letos vynesla přes 17 tisíc korun na dobročinné účely.

Obrazem: eD Parník 2018 vyplul s Elvisem a 150 partnery
Reselleři, IT výrobci i zaměstnanci eD system se sešli 14. 6. na pražském na Dvořákově nábřeží, aby společně vyrazili na tradiční eD Parník. Po nalodění je čekala čtyřhodinová plavba po Vltavě k vodní nádrži Slapy a zpět.

Na palubě lodi Cecílie všechny účastníky nejprve přivítal Petr Slouka, výkonný ředitel eD system, po něm se slova ujala organizátorka akce Martina Brauner. Následně byl pro všechny zúčastněné připraven bohatý raut i míchané drinky.

Cestou účastníky pobavil svým hudebním vystoupením imitátor Elvise Presleyho, který během svého představení vystřídal dokonce tři kostýmy,“ uvedla Martina Brauner s tím, že se i letos na parníku myslelo se na potřebné.

Losování tomboly máme vždy propojeno s naším eD fondem pomoci, prostřednictvím kterého eD již několik let přispívá na dobročinné účely,“ připomněl marketingový ředitel Daniel Vondráček. Letošní plavba navýšila tento fond o 17 582 korun.

Zdroj: eD system

Galerie

Úvodní foto: eD system

Komentáře