Obrazem: Dvě stovky partnerů sítě eD Profi se sešly v Mikulově

Více než třicítka zapojených IT značek, šestnáct odborných přednášek, výstavní sál a pestrý doprovodný i večerní program. To vše přinesla akce distributora eD system pro partnerskou síť eD Profi.

Obrazem: Dvě stovky partnerů sítě eD Profi se sešly v Mikulově
Společnost eD system uspořádala v úterý 2. 11. 2021 setkání partnerské sítě eD Profi. Do podzimního setkání v Hotelu Galant Mikulov se podle distributora zapojilo na 230 účastníků.

Přesně v 9:30 hodin ráno odstartovalo tradiční setkání, jehož zahájení se chopil senior marketing manager eD Roman Antes společně s moderátorkou Hankou Koutnou, kteří přivítali účastníky akce a odstartovali denní část akce.

V rámci akce se mohli účastníci setkat se zástupci 33 světových IT značek. Ti pro ně připravili celkem 16 přednášek a 32 výstavních stánků. V průběhu celého dne tak diváci mohli zhlédnout přednášky značek Bitdefender, Synology, Lenovo nebo Brother.

Mohli také navštívit stánky Avacom, Verbatim, iGet, Philips, HP, Legrand a další. Na stáncích byly k vidění produktové novinky ze stáje značek, například to nejnovější z mobilit nebo videokonferenční zařízení Logitech

Pro účastníky akce jsme připravili také bohatý doprovodný program, který nabídnul možnost zasoutěžit si na stáncích vystavovatelů, mini golfový turnaj společnosti Armor nebo herní zónu Lynx s cenami pro nejlepší hráče,“ doplnila organizátorka akce Lenka Paříková.

Na závěr denní části se konalo také oblíbené losování tomboly. V rámci uvolněného večerního programu pak na účastníky čekal raut a degustace hustopečské Mandlovky či mikromagie v podání kouzelníka a iluzionisty Tomasiana.

Zdroj: eD system

Galerie

Úvodní foto: eD system

Komentáře