Obrazem: Druhému partnerskému setkání distributora Entec Solutions přálo počasí

Distributor s přidanou hodnotou pozval své partnery na druhý ročník podzimního setkání. Čekal je odborný program zaměřen na vybrané značky a řešení, večer plný zábavy a odpočinku a také golfový turnaj pod modrou oblohou.

Obrazem: Druhému partnerskému setkání distributora Entec Solutions přálo počasí
Ve středu 19.9. 2018 se uskutečnilo druhé setkání partnerů společnosti Entec Solutions v Darovanském Dvoře. Hosty přivítal generální ředitel Stanislav Skalička a pozval je na odborný program.

UPS od Huawei představil Pavel Čermák, senior system engineer  se specializací na síťová řešení. Na otázku „Co přinese partnerům spolupráce s Huawei?“ pak odpovídal Jan Kašpar a zároveň seznámil účastníky s partnerským tohoto výrobce.

Cosmin Vilcu se podělil o recepty na úspěch se značkou SonicWall a svou prezentaci doplnil ochutnávkou desertů, aby dokázal, že výrobce ví, jak na to. O tom, jak zajistit dostupnost dat na všech úrovních, pak prezentoval Milan MottlArcserve.

Sealpath, stále ještě poměrně čerstvou novinku v portfoliu Entec Solutions, pak představil business development manager Vladimír Brož, který zdůraznil výhody jejích řešení pro vzdálenou ochranu, kontrolu a správu dokumentů.

Po odborném programu hosté využili možnost relaxace ve wellness centru nebo aktivního odpočinku na lekci golfu. Večerní program probíhal v příjemné atmosféře při bowlingu, laser shotu, kulečníku a přátelské konverzaci nad sklenkou vína nebo rumu.

Druhý den pak partnery čekalo slunné počasí a druhý ročník golfového turnaje. Celé letošní setkání vyvrcholilo předáním pohárů vítězům golfového klání v několika výkonnostních kategorií.

Zdroj: Entec Solutions

Galerie

Úvodní foto: Entec Solutions

Komentáře