Obrazem: DNS uspořádala beachvolejbalový turnaj pro „profíky“ i „hobíky“

Tradiční turnaj distributora se dočkal změny – účastníci byli rozděleni do dvou výkonnostních kategorií, ve kterých se odehrála tabulková i pavouková část turnaje. První tři příčky v každé kategorii pak získaly věcné ceny.

Obrazem: DNS uspořádala beachvolejbalový turnaj pro „profíky“ i „hobíky“
Společnost DNS uspořádala čtvrtý ročník beachvolejbalového turnaje pro vendory a partnery. Šedesátka účastníků se na pražském Strahově nově rozdělila do dvou kategorií, a to na „profíky“ a „hobíky“ pro zajištění vyrovnanějších podmínek.

Do každé kategorie se přihlásilo osm týmů, které se rozdělily na dvě skupiny po čtyřech a odehrála se tabulková část turnaje. Ve druhé části se pokračovalo formou pavouka dle umístění týmů ve skupině.

Stejně jako loňský rok byl DNS Beach Cup doprovázen moderátorem a bavičem Sašou Mrázem, který svými postřehy zpříjemnil náladu už tak podpořenou vlídným počasím.

Všichni účastníci si z turnaje odnesli diplom a pro první tři příčky v každé kategorii byly připravené věcné ceny. Během celého dne byl k dispozici raut s občerstvením a po závěrečném vyhlášení vítězů turnaje proběhlo společné grilování.

Zdroj: DNS

Galerie

Úvodní foto: DNS

Komentáře