Obrazem: Divoké vlny s Extreme Networks a Veracompem

Tradiční setkání s obchodními partnery se konalo v pražské Surf Areně, kde na účastníky akce vedle zajímavého programu čekalo i osvěžující klima a divoké vlny.

Obrazem: Divoké vlny s Extreme Networks a Veracompem
Společnost Extreme Networks spolu s distributorem Veracomp uspořádali dne 20. 6. 2019 setkání s obchodními partnery s názvem Extreme Partner Circle. Tradiční akce – jak již název napovídá – nabídla i extrémní zážitky.

Dějištěm byla tentokráte pražská Surf Arena, která nabídla příjemné osvěžení v parném období. Přítomny byly obchodní i technické týmy výrobce i distributora a připraven byl rovněž zajímavý program.

Setkání zahájil sales director pro CEE & Israel z Extreme Networks Michal Zlesák, který shrnul dění na trhu a přiblížil nedávné akvizice společnosti. Po něm si vzal slovo channel manager Attila Sallai, jenž představil novinky v partnerském programu.

Dále už byla show v režii technických inženýrů Emreho Kurtmana a Zdeňka Paly, kteří představili nejnovější vývoj v oblastech síťového managementu, cloud řešení, Wi-Fi a networkingu. Došlo i na případovou studii – nasazení technologií pro Arcelor Mittal.

Po konci oficiální části přišlo na řadu surfování. Návštěvníci nejprve absolvovali půlhodinové školení, po kterém již následovalo nekonečné řádění na vlnách. Setkání zakončila výborná večeře z místní kuchyně.

Zdroj: Extreme Networks

Galerie

Úvodní foto: Extreme Networks

Komentáře