Obrazem: Digitalizace je otázkou dneška, zaznělo na Dell Technologies Forum 2019

Letošní fórum se neslo v duchu digitální transformace a jejích dopadů na průmysl i společnost. Dell Technologies mimoto představil novinky v oblasti pracovních či herních PC a podnikové infrastruktury.

Obrazem: Digitalizace je otázkou dneška, zaznělo na Dell Technologies Forum 2019
Společnost Dell Technologies uspořádala 4. 11. 2019 v Kongresovém centru Praha konferenci Dell Technologies Forum. Téměř osmi stovkám účastníků zde představila své letošní novinky z oblasti PC i podnikové IT infrastruktury.

Jedním ze stěžejních témat akce, které během dne zaznělo nesčetněkrát ze všech stran, byla digitální transformace. Návštěvníci se tak mohli podívat například na Lego model digitální továrny osazený řadou senzorů zefektivňujících její provoz.

Digitální transformace ale neznamená jen příchod nových technologií, mění celou společnost. Jaké to je, když ženy pracují v IT, jak to vše ovlivňuje jejich život a co to přináší firmám, se hovořilo na diskuzním setkání Women in Technology.

O možnostech technologií pro umění zase přítomné přesvědčil digitální umělec František Pecháček, který díky nim a svému talentu mohl nechat odstartovat na Žižkovské věži raketu                  s Apollem 11.

V rámci konference proběhla také řada odborných přednáškových bloků věnujících se například datovým úložištím, hyperkonvergované infrastruktuře nebo softwarově definovaným sítím.

Zdroj: Dell Technologies

Galerie

Úvodní foto: Dell Technologies

Komentáře