Obrazem: Dell EMC udělovalo ocenění Czech Partner Awards 2018

Společnosti AutoCont CZ a Alza získaly hlavní ceny v kategoriích Channel Partner roku, distributorem roku se stala 100Mega Distribution. Další firmy a jednotlivci získali ceny v dílčích kategoriích.

Obrazem: Dell EMC udělovalo ocenění Czech Partner Awards 2018
Společnost Dell EMC Česká republika uspořádala ve čtvrtek 5. 4. 2018 slavnostní galavečer v pražské restauraci Aureole, během kterého udělila ocenění Czech Partner Awards 2018 pro své nejlepší partnery.

Společnost AutoCont CZ získala cenu Channel Partner roku a společnost Alza obdržela podobné ocenění pro spotřebitelský segment trhu jako CSG Channel Partner roku. Distributorem roku se stala společnost 100Mega Distribution.

Další partneři získali ocenění za inovace a nejlepší řešení ve specifických oborech. Společnost S&T CZ si odnesla cenu IT Transformation Partner roku a společnost Data Force získala ocenění Innovation Partner roku.

Společnost GAPP System si odnesla rovnou dvě ceny: jednu v oblasti prodeje řešení pro ukládání dat jako Storage Partner roku a další v oblasti služeb jako Services Partner roku. Server Partnerem roku se stala společnost IT Friends.

Ceny nejvýznamnějším českým obchodním partnerům předal generální ředitel české pobočky Dell EMC Jiří Kysela a kromě ocenění pro firemní partnery udělil také ceny za mimořádné výkony a úsilí jednotlivců.

Miloslav Záleský, marketingový ředitel společnosti AutoCont CZ, si odnesl cenu Dell EMC Brand Ambassador, a Jaroslav Červený, Solutions Director společnosti Empira One, získal cenu Personal Achievement Award.

Zdroj: Dell EMC

Galerie

Úvodní foto: Dell EMC

Komentáře