Obrazem: Další mostecké závodění partnerů Compos Distribution

Distributor pozval své obchodní partnery na další okruhové ježdění na Autodrom Most. Tato půlroční akce je aktuálně ve své polovině a zájem obchodních partnerů o účast je velký.

Obrazem: Další mostecké závodění partnerů Compos Distribution
Společnost Compos Distribution společně s generálním partnerem Lenovo uspořádala ve dnech 7. a 8. 7. 2021 na Autodromu v Mostě pro své obchodní partnery další okruhové ježdění s agenturou Dafit Filla Racing agency.

Šlo již o šestou akci v řadě tohoto typu, přičemž další šest je ještě pro zákazníky Compos Distribution v tomto roce připraveno. Zájem obchodních partnerů o účast je podle distributora velký.

Partnerské setkání začalo již tradičně v ranních hodinách, kdy první zákazníci dorazili na okruh po deváté hodině. Dopolední déšť volným jízdám nepřál, tak byl dostatečný prostor si prohlédnout závodní box a hlavně motocykly ostatních jezdců.

Po společném obědě se naplno rozjely okruhové jízdy a obchodní partneři vyrazili ve svých skupinách na suchou trať. Na odpolední jízdy navazovalo losování o hodnotné ceny a večerní grilování s odbornými diskuzemi.

Druhý den akce se jezdci dle dosažených časů předchozího dne přesouvali do nových skupin a volné jízdy probíhaly celé dopoledne. Dvoudenní akce byla zakončena 8. 7. odpoledním amatérským závodem.

Akce byla zážitkem a současně i prožitkem, kdy chvilkové zastavení v pracovním světě a poznání nových lidí bylo opravdu tím pravým, co jsem v tento okamžik potřeboval,“ uvedl účastník akce Josef Duchoslav.

Zdroj: Compos Distribution

Galerie

Úvodní foto: Compos Distribution

Komentáře