Obrazem: Cyklosetkání na Vysočině s SWS

Distributor pozval své obchodní partnery na cyklistický výlet na Vysočině spojený se školením. Na méně náruživé cyklisty pak čekala túra po památkách a zajímavých místech v okolí.

Obrazem: Cyklosetkání na Vysočině s SWS
Společnost SWS uspořádala v první polovině června 2020 již tradiční letní akci pro své obchodní partnery. Dva turnusy partnerů tentokrát čekala dopoledne v duchu produktových novinek vendorů a odpoledne na kolech či v doprovodném programu.

Setkání se uskutečnilo v hotelu Vír v srdci Vysočiny, kde na účastníky čekali zástupci značek Asus, Brother, Canon, LG a Philips. Ti svá školení spojili s workshopy, kde partnery seznámili s produktovými novinkami a marketingovými aktivitami plánovanými do konce roku.

Odpolední aktivity se pak nesly v duchu cykloturistiky. Zdatnější bikeři zdolali náročné trasy v okolí Vysočiny, další skupiny využily nenáročné výlety do přírody. Komu se nechtělo sportovat, ten mohl navštívit blízké památky a zajímavá místa v okolí.

Děkujeme všem partnerům za účast. Věříme, že byla akce přínosem jak pro resellery, tak i pro naše dodavatele. Těšíme se na další setkání v podobném formátu, které plánujeme na letošní podzim,“ uvedl eventový manažer SWS Jan Kábrt.

Zdroj: SWS

Galerie

Úvodní foto: SWS

Komentáře