Obrazem: Comguard uspořádal sedmý ročník konference Security & Networking Bratislava

Na dalším ročníku odborné konference se mohli partneři Comguardu seznámit s novinkami v portfoliu tohoto distributora a vyslechnout prezentace zástupců předních výrobců bezpečnostních řešení.

Obrazem: Comguard uspořádal sedmý ročník konference Security & Networking Bratislava
Dne 14. 5. 2019 proběhl v Bratislavě již 7. ročník mezinárodní konference Security & Networking pořádané společností Comguard, která na setkání prezentovala novinky ve svém portfoliu a nové vlastnosti služby ThreatGuard.

Mezi hlavními novinkami v portfoliu Comguardu figuruje výrobce Wallix, jenž se zabývá správou privilegovaných přístupů, a nový produkt MVision z dílny společnosti McAfee, který je určen na ochranu cloudových prostředí.

V rámci dopoledního programu účastníci konference zhlédli prezentaci integrační platformy Insight (SIEM) od společnosti Rapid7 a nechyběla ani prezentace sandboxu příští generace od společnosti Lastline.

Společnost Sophos na konferenci prezentovala téma synchronizované bezpečnosti a zástupce DataLockeru představil šifrovaný USB flash disk K300, který je podle Comguardu vůbec nejmodernějším zařízením svého druhu na trhu.

Téma dvoufaktorové autentizace prezentoval Fabian Gutter ze společnosti Secure Envoy a problematiku spojenou s nebezpečím phisingu prezentoval Martin Votava z týmu samotného Comguardu.

Po obědové pauze měli účastníci možnost v rámci diskuzních stolů pohovořit osobně s přítomnými výrobci a pozvanými hosty. Na konec programu byla vylosována tombola s hodnotnými cenami.

Zdroj: Comguard

Galerie

Úvodní foto: Comguard

Komentáře