Obrazem: Cesta chuťových buněk kolem světa na společenském večeru DNS

Distributor s přidanou hodnotou po roce opět přivítal své obchodní partnery na galavečeru ve Slovanském domě. Na hosty čekal bohatý raut a neformální zábava až do pozdních hodin.

Obrazem: Cesta chuťových buněk kolem světa na společenském večeru DNS
Společnost DNS již tradičně jako poděkování partnerům za spolupráci uspořádala společenský večer. V prostorách pražského Slovanského domu čekal hosty bohatý hudební program a neméně bohatý raut.

Úvodního slova se ujal výkonný ředitel společnosti Pavel Klimuškin, jenž novou pozici zastává od února 2019. Ten adresoval čtveřici poděkování: hned to první patřilo dodavatelům ze zemí celého světa.

Druhým poděkováním se obrátil na partnery, bez kterých by se DNS neobešla; třetí a čtvrtá slova díků pak směřovala kolegům a všem jejich blízkým, kteří podle Klimuškina mají na chodu společnosti také podíl, byť nepřímý.

Poté vystoupil předseda dozorčí rady Hynek Tyl, který ve svém proslovu poděkoval všem partnerům a vyslovil přání, aby se z DNS stal pevný článek obchodních vztahů a technologický lídr v České republice.

Zmínil i změny ve společnosti v uplynulém roce, mezi něž patřilo květnové založení nové divize Hitachi či osamostatnění divizí Huawei, Security a Strategického rozvoje, které proběhlo v průběhu září.

O doprovodný program se postarala moderátorka a zpěvačka Jitka Boho, která celým večerem provázela, bubenická show v podání NeoPercussio a houslové duo Femme2Fatale. K poslechu a tanci hrála celý večer kapela Party Leaders.

Atmosféru celé akce podtrhl tematický raut inspirovaný kulinářskými specialitami zemí, z nichž pochází dodavatelé DNS, prosecco bar, fotokoutek a služby vystřihovače portrétů.

 Zdroj: ChannelWorld, DNS
Galerie

Úvodní foto: DNS

Komentáře