Obrazem: Český Ingram Micro uspořádal svou první partnerskou konferenci

První setkání partnerů po převzetí bývalého RRC-CZ distributorem Ingram Micro představilo partnerům budoucnost vzájemné spolupráce. Kromě toho je čekal tenisový turnaj a večerní předávání cen Ingram Micro Awards, které odměnily významné partnery za dosavadní 15letou spolupráci.

Obrazem: Český Ingram Micro uspořádal svou první partnerskou konferenci
Společnost Ingram Micro Czech Republic uspořádala první ročník Konference Ingram Micro Czech Republic. Setkání se konalo dne 27. 1. 2017 v Hotelu Tennis Club v Prostějově a jeho cílem bylo zaštítit finální proměnu společnosti, předat partnerům nové vize budoucnosti a upevnit vzájemné vztahy.

O jaké proměně je řeč? Ingram Micro Czech Republic se ještě nedávno jmenovalo RRC-CZ. Přejmenování přišlo nedlouho poté, co globální dístributor Ingram Micro koupil středoevropskou síť RRC. Díky této akvizici Ingram mimo jiného vstoupil přímo na český trh.

Program konference byl rozdělen do několika bloků. Po úvodní kávě a registraci se slova ujal ředitel české pobočky Pawel Jablonski. Před obědem pak proběhly prezentace zástupců Ingram Micro Czech Republic nastiňující budoucí vývoj společnosti.

Během odpoledního programu se mohli hosté zapojit do amatérského tenisového turnaje nebo virtuálních sportů na Xbox. Současně se zábavou probíhaly 15minutové informační schůzky mezi jednotlivými partnery a výrobci.

Po slavnostní rautové večeři byla vyhlášena ocenění Ingram Micro Awards. Distributor ocenil partnery za 15letou spolupráci s RRC-CZ, konkrétně šlo o společnosti AG-Foil, AT Computers, Atos, Barco Slovakia, Bartech Slovakia, Datascan, ESP Holding, Kodys, Kodys Slovensko, NOV, Penta, T-Trading.

Dále byla předána zvláštní cena významnému dodavateli posledních 15let, společnosti Zebra Technologies, a nakonec byli oznámeni vítězové tenisového turnaje. Po vylosování večerní tomboly se účastníci oddali poslechu hudební skupiny Arrhythmia a volné zábavě při DJ produkci.

Distributor uvedl, že by chtěl z této konference učinit každoroční setkání. Počátkem roku 2018 se tak partneři mohou těšit na druhý ročník.

Zdroj: Ingram Micro Czech Republic
Galerie

Úvodní foto: Ingram Micro Czech Republic

Komentáře