Obrazem: Boot Camp představil partnerům novinky v portfoliu Axis Communications

Praktické setkání umožnilo partnerům vyzkoušet integraci různých zařízení z portfolia Axis nebo si poprvé na vlastní oči prohlédnout a otestovat Axis Network Radar D2050-VE. Během prezentací se pak mohli dozvědět o chystaných novinkách a metodách pokročilého zabezpečení kamerové sítě.

Obrazem: Boot Camp představil partnerům novinky v portfoliu Axis Communications
Společnost Axis Communications uspořádala další z tradičních setkání Boot Camp, na kterých se mohou její partneři seznámit s praktickými aspekty zařízení a jejich integrace do širších systémů. Tentokrát se akce konala v Resort Green Valley v Chotýšanech.

V průběhu akce byl například představen Axis Network Radar D2050-VE, se kterým se mohli partneři vůbec poprvé setkat naživo. Účastníci si mohli mimo jiného vyzkoušet jeho integraci s otočnou kamerou a IP audiem nebo zjistit jeho limity.

Mezi další praktické akvitity patřila detekce z obrazu, termokamery, IR čidla a dalších zajímavých produktů z portfolia společnosti. Součástí akci byla i přednáška o pokročilém zabezpečení kamerové sítě a novinkách pro druhé pololetí 2017.

Zdroj: Axis Communications

Galerie

Úvodní foto: Axis Communications

Komentáře