Obrazem: Bondiáda aneb setkání zlatých partnerů SWS v Krkonoších

Distributor pozval své elitní partnery na dvoudenní setkání do Pece pod Sněžkou. Přes den se program nesl v olympijském duchu za účasti Vojty Bernatského a Michala Krčmáře, večer to pak partneři roztočili ve stylu Jamese Bonda.

Obrazem: Bondiáda aneb setkání zlatých partnerů SWS v Krkonoších
Společnost SWS uspořádala ve dnech 17. a 18. 5. setkání pro své Gold partnery v Hotelu Horizont v Peci pod Sněžkou. Celá akce byla pojata jako spojení světa Jamese Bonda a olympijského sportu, proto nesla název Bondiáda.

Dopoledne prvního dne bylo plné přednášek, prezentací a workshopů společností Lenovo, Canon, Zyxel, HP, APC, Samsung, Acer, Brother, Peach a Crumpler. Po obědě pak účastníky přivítal sportovní komentátor Vojta Bernatský a pozval je na olympijské odpoledne.

Partneři soutěžili ve střelbě na biatlonové terče pod vedením stříbrného olympionika Michala Krčmáře, jízdě na segwayi, střelbě na hokejovou branku, střelbě z pistole Nerf, bungee runningu a balancování na slacklinu.

Večer už se pak nesl ve stylu bondovek. Stanislav Skalička poděkoval partnerům za účast i za spolupráci v programu Gold partner, došlo na předání medailí vítězům odpoledních soutěží, Vojta Bernatský bavil hosty historkami ze světa sportovního zpravodajství a vyzpovídal Michala Krčmáře.

Oficiální večerní část byla zakončena vyhlášením nejlepších Gold partnerů SWS za rok 2017. Petr Strnad převzal ocenění jménem společnosti Ing. Jan Hrdý, Miroslav Janoušek převzal cenu za firmu Mader a Stanislav Kropáček si odnesl cenu pro společnost PeKro.

Po ukončení oficiální části začal hrát DJ, hosté se bavili tancem nebo zkoušeli štěstí v Acer kasinu a vyhrané body mohli vyměnit za ceny. Chybět samozřejmě nemohly drinky legendárního agenta 007 a to hned v několika variacích.

Během pátečního dopoledne pak proběhly přednášky společností Microsoft a Asus a následovala bohatá tombola. Celou akci uzavřel společný oběd.

Zdroj: SWS
Galerie

Úvodní foto: SWS

Komentáře