Obrazem: ATC RoadShow 2019 zavítala do šesti českých měst

Společnost AT Computers uvítala na 14. ročníku tradiční ATC RoadShow na 300 resellerů, kteří si nenechali ujít nové informace od samotného distributora a řady výrobců z jeho portfolia.

Obrazem: ATC RoadShow 2019 zavítala do šesti českých měst
Distributor AT Computers má za sebou další turné ATC RoadShow, ve kterém tentokrát během šesti dní projel napříč Českou republikou se zastávkami v Ostravě, Brně, Praze, Plzni, Liberci a Pardubicích.

Bezmála tři stovky resellerů se na turné seznámily s novinkami společností I-tec, Avacom, iGet, Honeywell, OWA Armor, Virtuos, LG, Epson, Jabra, Cisco, BenQ, D-Link, Brother, TP-Link a Belkin. Nechyběly ani novinky o projektech X-Diablo, X-Gamer a X-Pos.

Individuální dotazy a záležitosti probrali reselleři osobně jak s vendory na jejich výstavkách, tak i s obchodníky ATC. Aktivní zákazníci byli po zásluze odměněni a za získané žetony si vybrali hezké dárky z tradiční tomboly.

„Nejvíce mě potěšily reakce příchozích resellerů – náš cíl inspirovat, motivovat a vzdělávat se dle reakcí zadařil. Děkuji všem příchozím i přednášejícím za účast,“ uvedl Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers.

Zdroj: AT Computers 

Galerie

Úvodní foto: AT Computers

Komentáře