Obrazem: ATC Cloud Enterprise RoadShow má za sebou již čtvrtý ročník

Ve třech městech České republiky se konal čtvrtý ročník tradiční ATC Cloud Enterprise RoadShow zaměřené na cloudová a enterprise řešení. Reselleři si vyslechli prezentace zástupců desítky společností a za získané žetony obdrželi zajímavé dárky.

Obrazem: ATC Cloud Enterprise RoadShow má za sebou již čtvrtý ročník
Za účasti celkem 192 resellerů proběhl čtvrtý ročník ATC Cloud Enterprise RoadShow pořádaný společností AT Computers. Akce zaměřená na cloudové a enterprise řešení se konala minulý týden v Ostravě, Brně a Praze.

V přednáškových blocích prezentovali produktové novinky zástupci společností Xerox, Western Digital, Cisco, Lenovo, Dell, Microsoft, Epson, D-Link a TP-Link. Nechyběly ani novinky z dílny samotného ATC.

Účastníci dostávali za svou aktivitu a dotazy při přednáškách žetony, které si po poslední přednášce mohli směnit za dárky v tradiční tombole. Na závěr se také losovali výherci produktů TP-link a jeden účastník byl odměněn rumem El Dorado.

Vysoká návštěvnost svědčí o tom, že naši reselleři mají zájem o osobní přístup. Snad se nám podařilo zbavit je obav z nabídky cloudových či B2B řešení a ukázat jim že se na nás mohou kdykoli obrátit,“ dodává Martin Wanke, marketingový ředitel ATC.

Zdroj: AT Computers

Galerie

Úvodní foto: AT Computers

Komentáře