Obrazem: AT Computers uspořádalo pátou roadshow zaměřenou na cloud a firmy

Několika stovkám účastníků ATC Cloud Enterprise RoadShow se představili zástupci čtrnácti vendorů s novinkami z oblasti podnikových cloudových řešení. Nechyběla ani tradiční tombola jako odměna za aktivitu resellerů.

Obrazem: AT Computers uspořádalo pátou roadshow zaměřenou na cloud a firmy
Společnost AT Computers letos uspořádala již 5. ročník ATC Cloud Enterprise RoadShow. Akce letos dle distributora zaznamenaly rekordní účast – RoadShow prošlo celkem 357 lidí, z toho na 253 unikátních resellerů.

Novou inspiraci a prodejní argumenty v oblasti cloud a enterprise řešení mohli reselleři načerpat v lednu v Ostravě, Brně a Praze. Úvodního slova se pokaždé ujal Martin Wanke, ředitel marketingu v ATC, poté následovaly prezentace vendorů.

Informace o nových produktech a možnostech prodeje přinesli zástupci společností Acronis, Nakivo, HPE, Cisco, Samsung, Lenovo, Seagate, Kaspersky, Dell, Epson, D-Link, Microsoft, Asus a QNAP.

Nechyběly ani novinky od AT Computers ohledně enterprise a EET řešení. Na výstavkách vendoři představili své nejnovější produkty a reselleři s nimi probrali jejich individuální dotazy.

Aktivní zákazníci opět soutěžili o žetony, které dostávali za správné odpovědi na dotazy při jednotlivých přednáškách a mohli si je po ukončení směnit v tradiční tombole. Na závěr proběhlo losování o produkty Asus a také o luxusní rum z Barbadosu.

Letošní rekordní účast nás mile překvapila, na druhou stranu jen potvrdila to, že reselleři nechtějí zaspat v nabízení/prodeji cloudových a sofistikovanějších B2B řešení a aktivně si k nám přicházejí pro nové informace,“ dodává k celé akci Wanke.

Zdroj: AT Computers

Galerie

Úvodní foto: AT Computers

Komentáře