Obrazem: AT Computers uspořádalo již 13. ročník ATC RoadShow

Třináctý ročník "spanilé jízdy" společnosti AT Computers zavítal do šesti měst napříč celou republikou a několika stovkám návštěvníků přinesl novinky z dílny samotného distributora i výrobců v jeho portfoliu.

Obrazem: AT Computers uspořádalo již 13. ročník ATC RoadShow
Společnost AT Computers dodala svým resellerům nové informace o produktech a službách na již 13. ročníku tradiční ATC RoadShow. Šest zastávek v Ostravě, Brně, Plzni, Praze, Liberci a Pardubicích navštívilo přes 360 zákazníků.

Své novinky během ATC Roadshow představily společnosti i-tec, Avacom, iGet, Xerox, OWA Armor, QNAP, Xertec, Epson, Jabra, Cisco, Microsoft, BenQ, D-Link, Yealink, Honeywell, TP-Link, Belkin a SIL Servis Partner.

Nechyběly ani novinky z dílny AT Computers týkající se projektů X-POS, X-Play a X-Diablo, který se chlubí novým herním „železem“ X-Gamer. Další informace mohli návštěvníci získat na stáncích výrobců a zároveň sbírat žetony, které pak mohli směnit za dárky v atraktivní tombole.

ATC RoadShow je mnoha ročníky vyzkoušený důležitý zdroj informací, o který mají naši reselleři stále velký zájem,“ uvedl Martin Wanke, marketingový ředitel společnosti AT Computers. 

Na šest míst v ČR soustředíme nejnovější informace o produktech a službách jednotlivých výrobců, abychom našim resellerům ušetřili čas a pomohli jim lépe prodávat,“ dodal Wanke.

Zdroj: AT Computers

Galerie

Úvodní foto: AT Computers

Komentáře