Obrazem: AT Computers uspořádalo druhý ročník ATC Cloud Enterprise RoadShow

Série tří setkání v Praze, Brně a Ostravě byla určena pro resellery, kteří hledají příležitosti v podnikovém sektoru. Prezentace výrobců doplnily týmy specialistů samotného distributora, který svým partnerům nabízí pomoc při uzavírání velkých zakázek.

Obrazem: AT Computers uspořádalo druhý ročník ATC Cloud Enterprise RoadShow
Společnost AT Computers uspořádala druhý ročník turné ATC Cloud Enterprise RoadShow. Setkání byla určena zejména pro partnery a prodejce, kteří chtějí růst v segmentech B2B nebo enterprise a hledají cesty, jak na to.

Díky prezentacím a živým ukázkám řešení od předních výrobců jako jsou Cisco, Honeywell, Zyxel, Microsoft, D-Link, TP-Link, Veeam nebo Allied Telesis měli partneři distributora možnost načerpat inspirace a získat praktické vědomosti, jak rozhýbat svůj byznys.

Letošní série setkání probíhala ve dnech 17.-19. 1. 2017 v Ostravě, Brně a Praze. Celkově se letošního ročníku zúčastnilo 145 resellerů. Distributor během turné zdůrazňoval, že resellerům nabízí vlastní know-how a týmy specialistů, kteří jim mohou pomoci s realizací velkých zakázek.

Dnes již každý ví, že bez služeb to nejde, ale ani to dnes nemusí stačit. Snažili jsme se všem příchozím resellerům ukázat nové cesty k businessu, ukázat jim nová řešení, nové komodity. Prezentovat jim, že v tom nejsou sami,“ uvedl marketingový ředitel distributora Martin Wanke.

Zdroj: AT Computers

Galerie

Úvodní foto: AT Computers

Komentáře