Obrazem: Asbis CZ vzal vybrané partnery na lyžovačku do Alp

Partneři, kteří dosáhli nejvyššího obratu v produktech AMD, Kingston, Logitech a HP, si mohli vychutnat dva dny lyžování a wellnessu v alpském středisku Kronplatz.

Obrazem: Asbis CZ vzal vybrané partnery na lyžovačku do Alp




Distributor Asbis CZ zvolil pro svůj zimní seminář trochu netradiční formu. Zákazníky, kteří v předchozím období udělali největší obrat nad značkami AMD, Kingston, Logitech a HP pozval na horskou lyžovačku do italského střediska Kronplatz.

Zájezdu se účastnilo celkem 35 zákazníků, kterým se zapojení do obratové akce opravdu vyplatilo. Užili si dva dny horských radovánek za výborného počasí a ubytování přímo u sjezdovky s hrazenou polopenzí i skipassy. Kdo zimním sportům nefandí, mohl využít přilehlý aquapark se saunovým komplexem či si vychutnat sklenku aperolu při procházce v blízkém malebném městečku Bruneck.

Zájezd samozřejmě neobsahoval pouze sportovní vyžití, ale i odbornou část. Jednotliví produktoví manažeři Asbisu předvedli prezentace zapojených vendorů a představili novinky v portfoliu AMD, Kingston, Logitech i HP. Nad diskuzemi na odborná i neodborná témata pak účastníci setrvali až do pozdních nočních hodin.

Distributor dodává, že vzhledem k velkému úspěchu, jakého se „výjezdnímu semináři“ dostalo, není vyloučeno, že se z něj stane každoroční tradice.

Zdroj: Asbis CZ




Galerie





Úvodní foto: Asbis CZ

Komentáře