Obrazem: Asbis CZ vzal partnery na kola mezi vinařské sklípky

Partnerské setkání distributora Asbis CZ poskytlo účastníkům přehled novinek od vybraných výrobců a také příjemný zážitek z cyklovýletu mezi vinohrady.

Obrazem: Asbis CZ vzal partnery na kola mezi vinařské sklípky
Společnost Asbis CZ pro uspořádala akci Šlápněte do pedálů s Asbis CZ. Jak napovídá samotný název, jednalo se o partnerské setkání okořeněné vinařským cyklovýletem v okolí Velkých Pavlovic.

Úvodní slovo si vzala marketingová manažerka Asbisu Lucia Germanová, která přivítala partnery a seznámila je s programem celého dne. Po stručném úvodním slovu již přišly na řadu prezentace výrobců.

První přednášku měla společnost Canon, jejíž zástupce Karel Vysoudil odprezentoval portfolio tiskáren včetně nových modelů a jejich výhod. Velkou část prezentace věnoval také aplikaci Easy Protoprint Editor pro předtiskovou úpravu v mobilním zařízení.

Za Intel napřed promluvil Bogdan Georgescu na téma současnosti a blízké budoucnosti SSD disků, poté vystoupil Ján Medo, který ukázal partnerům portfolio procesorů, a na závěr promluvila Jitka Kliková o aktuálních promoakcích u Asbisu.

Petra BartošováMicrosoftu partnerům připomněla blížící se konec podpory Windows 7, srovnala vlastnosti Office 365 a Office Home & Student 2019 a závěrem zmínila také novinky edice Windows Server 2019 a očekávány konec podpory její verze 2008. 

Jaroslav Opršal ukázal partnerům portfolio myší značky Logitech a přivezl s sebou novinky k vyzkoušení. Později v prezentaci pak účastníkům představil také zbytek portfolia, jež kromě myší zahrnuje klávesnice, reproduktory a videokonferenční techniku.

Partneři mohli kromě prezentací navštívit také stánky výrobců, osahat si produkty a promluvit si s přítomnými zástupci. Stánek Brotheru například nabízel k vyzkoušení dvě tiskárny a na dotazy zodpovídal Martin Kristián.

Stánek značky Tristar byl zase plný produktů a katalogů a partneři zde mohli vidět vysílačky, akční kamery, Wi-Fi kamery, handsfree zařízení a mnoho dalšího. Na dotazy odpovídala zástupkyně společnosti Martina Doležalová.

Po ukončení prezentační části přišel na řadu cyklovýlet, který měřil 30 km se dvěma zastávkami u místních vinařů. Na večer pak byla pro všechny připravena degustace bílého i červeného od místního specialisty a bohaté pohoštění.

Zdroj: Asbis CZ
Galerie

Úvodní foto: Asbis CZ

Komentáře