Obrazem: Americké podzimní setkání AT Computers

Série podzimních setkání AT Computers s výrobci a resellery ICT se v září a říjnu v ČR a na Slovensku uskutečnila v americkém stylu.

Obrazem: Americké podzimní setkání AT ComputersZdroj: AT Computers Zdroj: AT Computers

Celkem více než 1 300 zákazníků přijalo pozvání AT Computers a navštívilo během dvou podzimních měsíců hotel Jezerka v Železných horách nebo hotel Dixon v Banské Bystrici, které se vždy na dva dny proměnily v Mekku americké kultury, píše distributor v oznámení.

Při příchodu si hosté mohli prohlédnout veterán Buick Electra, uvnitř nechyběla živá socha Svobody, Charlie Chaplin, Marilyn Monroe, Superman i Batman a dokonce ani Barack Obama. Tedy alespoň jejich dvojníci.

Americký styl se promítl nejen do výzdoby, ale i do podávaného občerstvení. Dvoudenní program vyplnily přednášky a workshopy výrobců v porfoliu AT Computers, na nichž byly představeny trendy a aktuality ze světa IT.

Vše doplnily výstavka produktů a soutěže o více než 180 cen. Večer se o zábavu postarala swingová a jazzová kapela Heart of Dixie, kouzelník a iluzionista Robert Fox, skupina Las Vegas nebo kapela Velvet se show Abeceda.

Děkuji celému týmu za usilovnou práci, jejímž výsledkem jsou tato velmi příjemná setkání s našimi obchodními partnery a resellery. Je neuvěřitelné, že se pěti akcí, které jsme uspořádali během 6 týdnů, zúčastnilo více než 1 300 lidí. Atmosféra, kterou nám pomáhají na akcích vytvářet, je nezapomenutelná,“ děkuje a pochvaluje si výsledek Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers, v tiskové zprávě.  

Zdroj: AT Computers
Galerie

Úvodní foto: AT Computers

Komentáře