Obrazem: Alza.cz otevřela nový Apple Shop

Slavnostní otevření spolu s mimořádnými slevami zvedlo prodej Apple produktů v Alza.cz o 800 % oproti dennímu průměru.

Obrazem: Alza.cz otevřela nový Apple Shop
Společnost Alza.cz otevřela 27. 6. v prostorech svého showroomu v pražských Holešovicích nový Apple Shop. Otevření nové prodejny produktů společnosti Apple bylo doprovázeno speciálními slevami, které do prodejny přilákalo fronty zákazníků.

Zájem o nákup Apple produktů, který jsme u příležitosti otevření prvního Apple Shopu v regionu podpořili mimořádnými slevami, předčil naše očekávání,“ uvedla Šárka Jakoubková, PR manažerka Alza.cz.

Prodeje produktů Apple vzrostly v tento den oproti běžnému průměru o 800 %. Největší zájem byl o iPady a MacBooky, následovaný iPhony. Absolutně nejúspěšnější byl, co se pátečního prodeje týče, MacBook Air 13,“ dodala.

Co je to Apple Shop?

Alza.cz uvádí, že nová prodejna je prvním Apple Shopem v regionu střední a východní Evropy. Na dotaz ChannelWorldu, čím se Apple Shop vyznačuje a v čem je jiný od provozoven jiných tuzemským prodejců Apple, odpověděla Šárka Jakoubková, že Apple Shop představuje nový prodejní koncept.

Jeho výjimečnost má spočívat především v šíři nabízeného sortimentu Apple produktů a příslušenství, přičemž prodejna v Alza.cz má zákazníkům nabízet největší plochu v ČR věnovanou výhradně prodeji produktů Apple.

Novinky uváděné na český trh mají být v Apple Shopu dostupné již v den uvedení do prodeje v ČR. Apple Shop má zákazníkům dále poskytovat špičkový prodejní servis, na kterém se podílejí i přímí zaměstnanci společnosti Apple. Ti jsou v Apple Shopu stále přítomni.

Zdroj: Alza.cz, ChannelWorld
Galerie

Úvodní foto: Alza.cz

Komentáře