Obrazem: ABC Data vzala VIP partnery na tradiční zabíjačku v Čičmanech

Zabitím prasete toto setkání slovenských partnerů začalo, jeho konzumací u cimbálovky a degustace pálenek skončilo. A aby se neřeklo, mezitím proběhla i nějaká ta školení...

Obrazem: ABC Data vzala VIP partnery na tradiční zabíjačku v Čičmanech
Do malebné slovenské vesničky Čičmany se již počtvrté sjelo na čtyřicet slovenských VIP klientů společnosti ABC Data. Program ve čtvrtek 6. 10. začal tradičním zabitím prasete a přípitkem. Poté mohli účastníci zkusit své štěstí v tipovací soutěži, kolik čuník vážil.

Výherce si odnesl poukaz na dvoudenní pobyt pro dvě osoby v penzionu Javorina, kde se celé setkání konalo. Po tradičním slovenském obědě probíhaly přednášky o řešeních a produktech společností OKI a Microsoft.

Po nich už se ale všichni těšili na pokračování zabíjačky, vyrábění tradičních zabíjačkových produktů a jejich ochutnávání. K tomu měli účastníci možnost zapojit se do řady sedláckých aktivit a naučit se třeba práskat bičem.

Večer se pak nesl v duchu cimbálové muziky, tradičního vystoupení v čičmanských krojích a ochutnávání domácích pálenek. Skvělou atmosféru celé akce podtrhlo sice mrazivé, ale nádherně slunečné počasí, které přes den panovalo.

Zdroj: ABC Data

Galerie

Úvodní foto: ABC Data

Komentáře