Obrazem: ABC Data školila své partnery na Pálavě

Kromě představení novinek společností APC, QNAP, Kingston a Microsoft si účastníci mohli vychutnat sportovně-vinné odpoledne a večerní degustaci ve sklípku s cimbálovkou.

Obrazem: ABC Data školila své partnery na Pálavě
Společnost ABC Data spojila příjemné s užitečným a využila období vinobraní k pozvání svých partnerů na školení. Dne 8. 9. uspořádala v oblasti Novosedly - Pálava tradiční akci Na kolech do sklípku.

Zástupci společnosti ABC Data i její partneři využili nádherné slunečné počasí pro jízdu po jihomoravských vinicích, a přitom se dozvěděli novinky v oblasti distribuce.

Dopoledne si účastníci poslechli přednášky dodavatelů – za firmu APC mluvil Petr Baudyš, Václav Štajner představil novinky od QNAPu, Marcin Gaczor popsal novinky Kingstonu a Petra Bartošová informovala o nových řešeních Microsoftu.

Po ranních přednáškách se účastníci akce přesunuli na oběd a poté se připravili na sportovní odpoledne. Partneři byli rozděleni do 3 skupin – pěší, lehká trasa na kole (15 km) a těžší trasa na kole (30 km) – a každá skupina navštívila tři degustace vín.

Po sportovním odpoledni se všichni sešli ve sklípku Vlnka a večer si pak užili poslední degustaci u pana Kovácse a poslechli si tradiční cimbálovku.

Zdroj: ABC Data

Galerie

Úvodní foto: ABC Data

Komentáře