Obrat společnosti Cleverlance se vloni vyšplhal na více než 1,2 miliardy Kč

Společnost Cleverlance dosáhla v roce 2019 obratu 1,227 miliardy a čistého zisku 111 milionů korun. Mezi její nejvýznamnější loňské projekty patří například vývoj mobilní aplikace MyŠkoda.

Obrat společnosti Cleverlance se vloni vyšplhal na více než 1,2 miliardy KčČeská technologická společnost Cleverlance oznámila, že v roce 2019 dosáhla obratu 1,227 miliardy korun, což je o 127 milionů korun více než v roce 2018. Čistý zisk činil 111 milionů korun, hodnota hrubého zisku před EBITDA pak 121 milionů korun.

Cleverlance uvádí, že mezi její nejvýznamnější zákazníky v loňském roce patřily Komerční banka či Škoda Auto. Společnost se například podílela na vývoji mobilní aplikace MyŠkoda, která zákazníkům poskytuje detailní informace o jejich vozech.

Dalším důležitým projektem bylo rozšíření konceptu flexibilní kanceláře pro Deutsche Telekom. V tomto projektu se Cleverlance podařilo zprovoznit virtuální telekonferenční místnosti a propojit je s již dodaným chatbotem.

Společnost v neposlední řadě vloni uvedla na trh rozšíření produktu ACI pro řízení identity uživatelů, který nyní díky napojení na základní registry státu a na bankovní registry mohou využívat i banky pro řízení tzv. bankovní identity klienta.

Zdroj: Cleverlance
Úvodní foto: © Felix Jork - Fotolia.com

Komentáře