Obrat Algotechu v roce 2019 vyrostl o pětinu a přesáhl 250 milionů korun

Algotech má podle generálního ředitele Františka Zemana v současnosti také největší počet zaměstnanců, který se blíží stovce. V roce 2020 se plánuje více soustředit na rozvoj mobilních sítí páté generace, IoT či průmysl 4.0.

Obrat Algotechu v roce 2019 vyrostl o pětinu a přesáhl 250 milionů korunSpolečnost Algotech oznámila, že v loňském roce dosáhla rekordního obratu přes čtvrt milionu korun, což představuje meziroční nárůst o 20 %. Firma má dle ředitele Františka Zemana aktuálně nejvyšší počet zaměstnanců, bezmála stovku.

Algotech se primárně věnuje poskytování systémů pro řízení vztahů se zákazníky, ať už se jedná o CRM, nebo podnikové informační systémy ERP. V letošním roce se chystá na rozvoj mobilních sítí 5G, internetu věcí či průmyslu 4.0.

Vyvinuli jsme a nasadili první instalace software pro lepší práci s různými typy čárových kódů nejmodernější generace, tak aby skladování a výroba byly co nejvíce automatizované,” jmenuje Zeman.

Společnost se rovněž připravuje i na spuštění 5G sítí, které celý vývoj automatizace ještě urychlí. Díky novým zakázkám bude proto v letošním roce Algotech dále rozšiřovat podporu klientských služeb, kapacitu datového centra a také vývojové oddělení.

Zdroj: Algotech

Úvodní foto: © Jan Prchal - Fotolia.com

Komentáře