Obchodní tým DataSpringu vede Vojtěch Vojík, produktový management podpoří Milan Větrovec

Společnost DataSpring oznámil postup Vojtěcha Vojíka na pozici head of sales team. V oddělení produktového managementu je novým head of product management Milan Větrovec.

Obchodní tým DataSpringu vede Vojtěch Vojík, produktový management podpoří Milan VětrovecVojtěch Vojík (na foto vlevo) bude mít na pozici head of sales team na starosti podporu obchodních i partnerských projektů, podporu nováčků a týmu a rozvíjení obchodních aktivit společnosti DataSpring.

„Mým cílem je dostat DataSpring do povědomí firem jako partnera, který umí komplexně pracovat s daty, tj. od sběru dat, jejich kvalitního a rychlého zpracování, přes jejich vizualizaci v rámci BI nástrojů až po jejich bezpečnou archivaci,“ uvedl v oznámení Vojtěch Vojík s tím, že chce firmu dostat do čela cloudových poskytovatelů v ČR zaměřujících se na enterprise sféru.

Vojtěch Vojík doposud zastával v rámci obchodního týmu pozici senior key account manager.

Milan Větrovec je novým head of product management. Jeho cílem bude zavádění nových inovací a další rozvoj produktů a služeb. Zodpovědný bude i za cenotvorbu a kontinuální zvyšování kvality všech podpůrných materiálů.

„Změna pozice pro mne znamená velkou výzvu a posun v oblasti vnímání nových technologií a trendů, na které si mohu ‚sáhnout‘ dříve než ostatní. Zároveň to znamená velkou zodpovědnost při standardizaci a změnách v produktovém portfoliu naší společnosti,“ uvádí Milan Větrovec.

Milan Větrovec působil v obchodní divizi jako produktový manažer.

Zdroj: DataSpring
Úvodní foto: DataSpring

Komentáře