O2 umožní sdílet internet v mobilu na více zařízeních přes další SIM

Od 1. 8. přichází O2 s tzv. MultiSIM kartou, která umožní zákazníkům sdílet datový limit.

O2 umožní sdílet internet v mobilu na více zařízeních přes další SIMZa měsíční poplatek 99 Kč získají zákazníci O2 z řad domácností MultiSIM kartu, která jim umožní sdílet datový limit některého z tarifů Free jejich mobilního telefonu i na dalších zařízeních.

Zákazníci už nebudou muset hledat veřejné Wi-Fi sítě nebo vytvářet vlastní hotspot prostřednictvím svého mobilního telefonu, uvádí svou službu O2.

Internet v mobilu si aktivovalo už více než 600 tisíc našich zákazníků. Díky MultiSIM budou moci právě tito zákazníci plně využít celou porci svých dat - třeba na tabletu nebo USB modemu,“ dodala v oznámení médiím Silvia Cieslarová, ředitelka segmentu mobilních služeb O2 Czech Republic.

MultiSIM karta neumožňuje volání nebo zasílání SMS. Služba umožňuje pouze datový provoz, a to ve stejném rozsahu, jaký má jeho primární SIM karta. Mobilní telefon i další zařízení pak spolu sdílí datový objem i rychlost.

MultiSIM je možné využít i v režimu roamingu, účtování vyčerpaných dat pak odpovídá tomu, kde se zákazník se zařízením nachází. Informační SMS o stavu a čerpání dat vždy chodí na primární SIM kartu, dodává O2.

Uvedená služba má být od 1. 8. dostupná pro nové i současné zákazníky z řad domácností.

Zdroj: O2
Úvodní foto: © Ilya Postnikov - Fotolia.com

Komentáře