O2 TV se otevírá distribuci

Operátor O2 od 1. 2. 2016 rozšiřuje prodejní síť O2 TV tím, že jako distributora zvolil Fast ČR.

O2 TV se otevírá distribuciNový set-top box, který nyní umí přenášet O2 TV na internetové přípojce od jakéhokoli poskytovatele internetu, už nebude k dostání pouze u O2.

Operátor jej uvolnil do distribuce. Na velkoobchodní distribuci O2 TV Air  se dohodl se společností Fast ČR. Ta dodává mimo jiné do sítě Planeo Elektro, ale mohou od ní odebírat i ostatní prodejci elektroniky.

Skutečnost, že O2 TV funguje i na všech internetových přípojkách, tedy nejen těch od O2, jsme se rozhodli podpořit i výrazným navýšením počtu míst, kde si ji zákazníci mohou pořídit,“ uvedl v oznámení David Duroň, marketingový ředitel pro segment domácností v O2.

V první fázi O2 navázalo spolupráci s retaily a e-taily – například se společnostmi Datart, Electro World, Planeo, Alza, Mall.cz, CZC, levneElektro.cz, DSL.cz nebo T.S.Bohemia.

Další prodejci přibydou v průběhu jarních měsíců,“ dodal Duroň s tím, že distribuční síť O2 TV tímto krokem více než pětkrát rozšíří.

Operátor přišel s novinkou v podobě set-top-boxu, který udělá O2 TV z každé televize, na konci loňského roku. Zařízení má zvládnout doma zapojit každý. Kabelem, který je součástí balení, si zákazník propojí set-top box s televizí, následně ho připojí k internetu a zprovozní zavoláním na aktivační linku.

Zdroj: O2, ChannelWorld
Úvodní foto: O2, Fast ČR

Komentáře