Nvidia svolává majitele zařízení Shield k výměně síťových adaptérů

Výrobce zjistil, že u zástrčky pro kontinentální Evropu může hrozit prasknutí a zasažení uživatele elektrickým proudem. Majitelům těchto adaptérů Nvidia nabízí výměnu za nezávadný kus.

Nvidia svolává majitele zařízení Shield k výměně síťových adaptérůSpolečnost Nvidia oznámila dobrovolnou svolávací akci pro určité typy zástrček síťových adaptérů zařízení Nvidia Shield určených k použití v kontinentální Evropě. Společnost je jejich majitelům vymění.

Dotčený produkt se dodával se světovými sadami nabíječek zařízení Shield a Shield TV mezi červencem 2014 a květnem 2017. Nvidia zjistila, že evropská zástrčka se dvěma kolíky může prasknout a představuje riziko zásahu elektrickým proudem.

Svolávací akce je omezena pouze na tuto na evropskou zástrčku a netýká se dalších produktů Nvidia. Výrobce proto žádá zákazníky, aby navštívili tyto stránky, kde najdou další informace.

Nvidia uvedla, že spolupracuje s příslušnými státními orgány, aby zajistila soulad stažení se zavedenou regulační praxí. Zákazníci obdrží nezávadný adaptér po registraci na výše uvedených stránkách.

Zdroj: Nvidia

Úvodní foto: Nvidia

Komentáře