Nutanix uvádí partnerský program Velocity, podpoří prodej hyperkonvergovaných řešení

Nový program je založený na objemu investic do spolupráce, nikoliv na obratových kritériích. Jeho cílem je prodej hyperkonvergované infrastruktury, kterou Nutanix vytváří ve spolupráci s Lenovem, do segmentu středních firem.

Nutanix uvádí partnerský program Velocity, podpoří prodej hyperkonvergovaných řešeníSpolečnost Nutanix představila nový partnerský program s názvem Nutanix Velocity, který opouští tradiční model odměn a pobídek založených na obratových kritériích. Novým klíčovým ukazatelem bude objem prostředků, které partner investuje do vzájemné spolupráce.

Jedním z cílů programu je oslovit nové zákazníky z řad středně velkých společností s cenově dostupnými řešeními pro hyperkonvergovanou infrastrukturu. Nutanix tato řešení vyvíjí společně s Lenovem, které vznik nového programu podpořilo uvedením nových produktů.

Jde o balíčky hyperkonvergovaných řešení šité na míru středním firmám, které nabízejí „železo“ z dílny divize Lenovo Data Centre Group a software Nutanix Enterprise Cloud OS. Program Velocity je podle Nutanixu nastaven tak, aby podporoval prodej právě takových řešení.

Lenovo vznik programu podpořilo i vyjádřením, že tříletá spolupráce s Nutanixem přináši ovoce v podobě velkého nárůstu obratu i počtu zákazníků. Program Nutanix Velocity je v této chvíli již „živý“ a celosvětově dostupný.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © kentoh - Fotolia.com

Komentáře