Nutanix spouští Elevate Service Provider Program pro poskytovatele služeb

Nový partnerský program, určený pro poskytovatele hybridních a multicloudových řešení, již neobsahuje požadavky na minimální úrovně závazků a povinné nákupy produktů.

Nutanix spouští Elevate Service Provider Program pro poskytovatele služebSpolečnost Nutanix oznámila, že spustila nový globální partnerský program s názvem Elevate Service Provider Program věnovaný výhradně poskytovatelům služeb operujících v oblasti hybridního cloudu a multicloudu.

Program je podle Nutanixu navržený tak, aby zlepšil marže poskytovatelů a zjednodušil jim možnosti určování cen. Společnost navíc odstranila požadavky na minimální úrovně závazků či povinné nákupy produktů.

K zapojení partnerů do programu nabízí Nutanix školení, certifikaci a licence na software, které lze použít na zákaznických stránkách, ve vlastních prostředích poskytovatelů služeb nebo na clusterech Nutanix běžících ve veřejném cloudovém prostředí.

Kromě cloudových služeb se program rozšiřuje také na desktop jako službu (DaaS), zotavení po havárii jako službu (DRaaS), databázi jako službu (DBaaS) a další.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © alphaspirit - Fotolia.com

Komentáře