NTT je certifikovaným partnerem pro kompletní portfolio Amazon Web Services

NTT se stalo teprve druhou firmou v ČR, jež může poskytovat plnou šíři služeb a řešení AWS. Nově tak bude schopná konzultovat, připravovat a dodat řešení využívající jakoukoli službu Amazonu.

NTT je certifikovaným partnerem pro kompletní portfolio Amazon Web ServicesSpolečnost NTT, jež se zaměřuje na poskytování řízených služeb, oznámila, že se stala certifikovaným dodavatelem technologií Amazon Web Services (AWS). Součástí poradenství a kompletní dodávky služeb bude i řešení AWS Outposts.

Díky partnerství může NTT nově poskytovat jak fyzickou infrastrukturu, hosting a sítě jako stavební bloky pro AWS Outposts, tak i odborné konzultační služby při navrhování vlastního řešení pro zákazníka.

Zákazníci navíc podle společnosti mohou využívat všechny služby z jejího globálního portfolia a maximalizovat tak hodnotu svého řešení AWS Outposts včetně sjednocení této platformy privátního cloudu s veřejnými cloudy. 

Jsme hrdí na to, že jsme se stali certifikovaným dodavatelem řešení AWS Outposts a můžeme jako důvěryhodný partner nabídnout našim zákazníkům i tuto technologii,“ říká Jason Tomlinson, viceprezident NTT pro cloudy, aliance a uvádění nových produktů.

Jsme připraveni poskytnout našim partnerům i zákazníkům takové IT řešení a technologie, které jim umožní, aby byli i nadále maximálně inovativní a udrželi svůj ekonomický růst,“ dodává.

AWS a NTT v České republice

Lukáš Jelínek z české pobočky NTT uvádí, že v ČR jsou jen dvě společnosti, které mohou jako certifikovaný Solution Provider poskytovat plnou šíři služeb a řešení AWS, a NTT Czech Republic je jednou z nich.

V českém prostředí se NTT věnuje rozvoji a poradenství cloudových řešení a pořádá například každoroční konferenci věnovanou výhodám a specifikům cloudových řešení. Návštěvníci konference mají možnost se seznámit s novými postupy, trendy v oblasti cloudu i úspěšnými realizacemi.

Zdroj: NTT
Úvodní foto: © valentinT - Fotolia.com

Komentáře