Novým partnerem SAP pro cloudovou platformu Ariba je con4PAS

SAP představil nového partnera pro prodej cloudové platformy Ariba na českém trhu.

Novým partnerem SAP pro cloudovou platformu Ariba je con4PASNástroje Ariba Network představují celosvětovou cloudovou platformu zaměřenou primárně na správu nákupních a finančních procesů. Využívá jí na dva miliony firem.

Novým partnerem pro jejich prodej je firma con4PAS, která se orientuje na podporu B2B procesů realizovaných na bázi produktů společnosti SAP v oblasti řešení péče o zákazníka (CRM), nákupních procesů (SRM) a Business Intelligence.

Po vybudování silného konzultačního týmu v oblasti poskytování služeb pro řešení správy zákazníků na platformě SAP (SAP Cloud for Customer), což se pozitivně projevilo v úzké spolupráci na dodávce pro společnost SIKO KOUPELNY a.s. a ČERVA EXPORT IMPORT a.s., společnost con4PAS pokračuje v trendu poskytování Cloud řešení i v oblasti nákupu, kde má ambici dosáhnout podobných cílů,“ uvedl v oznámení Ján Ferjo, ředitel pro rozvoj obchodu společnosti con4PAS.

SAP koupil společnost Ariba v květnu 2012 s cílem posílit rozšíření cloudových služeb využívající podporu platformy SAP HANA.

Nástroje Ariba Network umožňují přechod na kompletní bezpapírový systém. Veškeré objednávky, nákupy, účetnictví a další procesy probíhají v digitální formě, což dovoluje např. identifikovat potenciální dodavatele a porovnávat jejich nabídky. Veškerý reporting transakcí je dostupný v reálném čase. Výsledky zobrazuje front-end systém SAP Fiori.

Zdroj: SAP
Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře