Nový partnerský program EMC bude uveden až příští rok

Letošní rok chce EMC využít k přípravě partnerů na rozsáhlé změny. Ty se mohou týkat i partnerských programů společnosti VMware.

Nový partnerský program EMC bude uveden až příští rokSpolečnost EMC v loňském roce oznámila, že k 1. 1. 2014 ukončí po deseti letech svůj partnerský program Velocity a nahradí jej novým systémem, v němž budou reselleři označování termínem „business partner“. Ukazuje se však, že toto nové označení je jedinou změnou, k níž zatím došlo.

Společnost nyní oznámila, že nový program bude spuštěn až v roce 2015 a trvá na tom, že takový byl její záměr už od počátku.

Letos program oznámíme a připravíme partnery na změny, které přinese v lednu 2015. Budeme postupně procházet všemi změnami a partnerům bude chvíli trvat, než se připraví, protože tyto změny budou významné a půjdou napříč různými obchodními liniemi naší společnosti,“ uvedl Terry Beale, šéf prodejních kanálů EMC ve Velké Británii.

Terry Beale dále uvedl, že ke změnám může dojít i v partnerském programu společnosti VMware, již EMC vlastní.

O VMware je ještě trochu předčasné hovořit, ale myslím, že i to by mohlo být součástí plánu. Předtím nás na tom ale čeká ještě hodně práce,“ uvedl.

Zdroj: Channelweb.co.uk

Úvodní foto: © valentinT - Fotolia.com

Komentáře