Novou pobočku Whitesoftu v Plzni vede Jan Valdman

Česko-belgická IT společnost Whitesoft otevřela novou pobočku v Plzni. Jejím ředitelem se stal Jan Valdman.Jan Valdman, WhitesoftWhitesoft, který se specializuje na poskytování ICT služeb a dodávky IBM Collaboration Solutions, otevírá po Praze, Liberci, Ústí nad Labem a belgických Antverpách pátou pobočku.

Úkolem nové pobočky v Plzni je rozšíření aktivit společnosti v západních Čechách, zejména pak v Plzeňském kraji, a dále rozvinout úspěšnou spolupráci se společností IBM, uvedl Whitesoft v oznímení.

Na pozici ředitele plzeňské pobočky nastupuje Jan Valdman, který přichází ze společnosti DNS, kde přes čtyři roky působil v distribuci IBM softwaru. 

S jeho nástupem Whitesoft posiluje v oblasti služeb pro korporátní zákazníky, a to zejména v oblastech týmové spolupráce a social businessu. Jan Valdman je prvním a dosud jediným nositelem titulu IBM Champion v České republice.

Chceme v Plzni vybudovat pozici silného partnera pro IBM software, nabídnout regionálním zákazníkům ty nejkvalitnější IT služby za dobré ceny a vůbec být nejlepším partnerem pro oblast IBM Collaboration Solutions,“ uvedl v oznámení Jan Valdman.

Zdroj: Whitesoft
Komentáře