Novicom rozšiřuje management, společnost nově vede Jindřich Šavel

Dosavadní ředitel Linke se předsunul na pozici CTO, funkci obchodního ředitele od Šavela převzal František Sobotka. Novým členem vedení se stal Pavel Jiroušek, jenž působí jako COO.

Novicom rozšiřuje management, společnost nově vede Jindřich ŠavelSpolečnost Novicom oznámila, že v polovině května 2020 provedla několik změn ve svém vedení. Dosavadní ředitel Petr Linke nově působí jako technický ředitel (CTO), pozice ředitele (CEO) se ujal druhý zakládající člen Jindřich Šavel.

Šavel doposud pracoval jako obchodní ředitel. V nové funkci plánuje uplatnit své téměř třicetileté zkušenosti z oblasti návrhů a dodávek infrastruktur, aplikačního softwaru, systémů pro správu dokumentů a řízení procesů a budování prodejní sítě.

Funkci obchodního ředitele (CSO) převzal František Sobotka, jenž v Novicomu působil od března 2019 jako key account manager. Z nové pozice zodpovídá za specifické segmenty a věnuje se řešení komplexních potřeb speciálních zákazníků.

Dalším členem vyššího managementu firmy se stal Pavel Jiroušek, který od roku 2019 zastával pozici delivery managera. Nově postoupil do funkce ředitele realizace projektů a provozu (COO) a je zodpovědný za oblast implementace projektů, zákaznické podpory a podpory provozu firmy.

Cílem Novicomu je vytvořit takové produktové portfolio, které komplexně podpoří přicházející trend outsourcovaného bezpečnostního dohledu. V blízké době představíme nový produkt, který pomůže naplňovat tuto vizi,“ uvedl Šavel.

Zdroj: Novicom

Úvodní foto: Novicom

Komentáře