Nová služba PayPalu uhradí poštovné při vrácení zboží

Zákazníkům, kteří zaplatí za zboží prostřednictvím svého účtu u PayPalu, společnost při případném vrácení zboží uhradí poštovné do výše 820 Kč.

Nová služba PayPalu uhradí poštovné při vrácení zbožíSpolečnost PayPal oznámila spuštění služby PayPal Refunded Returns v oblasti střední a východní Evropy. Uživatelé, kteří si objednali produkt a zaplatili jej přes svůj účet u PayPal, mohou nyní požádat o úhradu poštovného v případě, že se rozhodnou zboží vrátit.

Služba se podle PayPalu již plně osvědčila například ve Francii, Španělsku, Itálii či Švédsku, kde má spotřebitelům dodávat odvahu využívat příležitostí, které nabízí elektronické obchodování. Z toho důvodu bude nyní poskytována i v 15 zemích střední a východní Evropy, včetně České republiky.

Uživatelé dostanou v rámci služby uhrazené poštovné až do výše 820 Kč. Nesmí pouze zapomenout na uschování podacího lístku. Pak už pro vrácení poštovného postačí stáhnout a vyplnit formulář, přiložit nákupní doklad a podací lístek a tyto dokumenty poslat emailem společnosti PayPal. Vrácené poštovné se pak na účtu objeví během 10 dnů.

PayPal Refunded Returns je nyní ve zkušebním období, které potrvá do 31. 12. 2014.

Zdroj: PayPal
Úvodní foto: © Franck Boston - Fotolia.com

Komentáře