Nová řada firewallů ZyWall zjednodušuje a zabezpečuje přístup k VPN

Společnost Zyxel oznámila prodej nové řady VPN firewallů ZyWall VPN 50/100/300, které jsou určené malým a středním organizacím.

Nová řada firewallů ZyWall zjednodušuje a zabezpečuje přístup k VPN
Nové firewally Zyxel ZyWall VPN 50/100/300 mají umožnit SMB firmám bezpečný přístup k informacím a jejich přenos mezi lokalitami a také snadné připojení pro partnery, zákazníky a zaměstnance pracující z domova nebo na cestách. 

VPN firewally řady ZyWall mají s ohledem na trend přesunu dat do cloudu nebo v cloudu integrovaný virtuální privátní cloud (VPC) Amazon. Společnost Amazon firewally řady ZyWall testovala jako zákaznickou bránu.

Majitelé těchto VPN firewallů mohou po dobu jednoho roku bezplatně využívat služby Content Filtering and Geo-Enforcer, které kontrolují a blokují nevhodný obsah a provoz představující bezpečnostní riziko.

Integrovaná funkce SecuDeployer organizacím umožňuje podle výrobce snadno nasadit až padesát vzdálených firewallů bez nutnosti pořizovat dodatečný software. Intuitivní rozhraní má urychlit nasazení a zjednodušuje různé úkoly, jako např. monitoring VPN pro efektivnější správu sítě.

Malé a střední organizace dnes hledají bezpečnostní řešení, která je dokáží ochránit ve stále složitějším síťovém prostředí… VPN firewally řady ZyWall nabízejí bezpečná a spolehlivá řešení pro rostoucí organizace, která potřebují snižovat rizika a současně investovat do trendů budoucnosti, jako je virtuální privátní cloud Amazon,“ uvedl v oznámení Martin Bratičák, head of channel CEE.

Zdroj: Zyxel
Úvodní foto: Zyxel

Komentáře