Nordic Telecom rozšiřuje dostupnost internetu Nordic 5G do dalších 240 obcí

Vysokorychlostí internet od Nordic Telecomu bude podle telekomunikačního operátora dostupný na 260 000 adresách v České republice. Do konce roku 2019 chce společnost pokrýt internetem Nordic 5G zhruba 400 lokalit po celé zemi.

Nordic Telecom rozšiřuje dostupnost internetu Nordic 5G do dalších 240 obcíSpolečnost Nordic Telecom oznámila, že v květnu a na začátku června spustila stovku nových vysílačů, které se postarají o pokrytí signálem Nordic 5G ve více než 240 městech a obcích. Internet od Nordic Telecomu bude dostupný na 260 000 adresách v Česku.

Naším cílem je nabídnout lidem prostřednictvím Nordic 5G internetu kvalitní připojení k internetu, a především volnost a služby bez limitů nebo závazků,“ vysvětluje Jan Roule, komerční ředitel Nordic Telecom. 

Telekomunikační operátor začal ve větším měřítku pokrývat okolí větších i menších měst, obzvláště pak v těch lokalitách, kde vysokorychlostní připojení dosud zcela chybělo. Společnost tak pokračuje v plánované expanzi před aukcí na čtvrtého operátora.

Nordic Telecom chce do konce roku 2019 pokrýt svým internetem Nordic 5G zhruba 400 lokalit po celé České republice a do konce příštího roku má ambici službu poskytnout až 1,3 milionu domácností.

Zdroj: Nordic Telecom

Úvodní foto: © happysunstock - Fotolia.com

Komentáře