Nordic Telecom dál konsoliduje trh, završil fúzi sedmi poskytovatelů internetu

Pro operátora jde již o čtvrtou větší fúzi. Do společnosti Nordic Telecom Regional se tentokrát sloučilo sedm poskytovatelů internetu z několika regionů napříč Českou republikou.

Nordic Telecom dál konsoliduje trh, završil fúzi sedmi poskytovatelů internetuSpolečnost Nordic Telecom oznámila, že k 1. 11. 2021 dokončila fúzi dalších sedmi poskytovatelů fixního internetu. Konkrétně se jedná o firmy Alcom Systems, Leháro.NET (Biteo), CMS Internet, Fifejdy.cz, Fortech, Omega Tech a Tišice.Net.

Značka Nordic Telecom tímto krokem podle svých slov rozšíří svou působnost hned v několika regionech napříč Českou republikou – konkrétně na Ostravsku, Berounsku, Mělnicku a Svitavsku, a také v okolí Litomyšle a Lanškrouna.

Pro operátora je to v pořadí již čtvrtá větší fúze a pokračování postupné konsolidace trhu v oblasti poskytování internetu v regionech. Společnost prostřednictvím akvizic integruje lokální poskytovatele internetu (ISP) v Čechách a na Moravě.

Naším strategickým plánem je provést fúzi všech akvizic do jediné společnosti, která bude poskytovat služby koncovým i firemním zákazníkům pod značkou Nordic Telecom po celé republice,“ říká Petr Škop, komerční ředitel Nordic Telecomu.

Zdroj: Nordic Telecom

Úvodní foto: © happysunstock - Fotolia.com

Komentáře